מודעה
צפו בסרטון: לחייל שנפצע כתוצאה מפיצוץ מטען חבלה בסמוך למחסום חיזמה.
Star 
מתנדבי איחוד הצלה מסניף 'בנימין' ומסניף 'ירושלים' העניקו טיפול רפואי ראשוני לחייל שנפצע כתוצאה מפיצוץ מטען חבלה בסמוך למחסום חיזמה. 

דביר עדני מתנדב ביחידת האופנועים של איחוד הצלה סיפר: "כשהגעתי לזירה נתקלתי בחייל שסבל מפגיעה בראשו כתוצאה מפיצוץ מטען חבלה. יחד עם מתנדבים נוספים הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני ולאחר מכן הוא פונה בניידת טיפול נמרץ של מד"א לבית החולים כשהוא בהכרה.  הכביש נחסם לתנועה לשני הכיוונים עקב אופי האירוע".

צילום: סוכנות איו"ש

הגב
נס גדול היה כאן.

חייל נפצע קשה מפיצוץ מטען בכביש חיזמא.

ככל הנראה מתחקיר ראשוני נימנע פיגוע גדול מימדים ביום העצמאות. בזירה אותרו חמישה מיטענים והסריקות נימשכות.

ההערכה כי המטענים היו בדרך לריכוזי חגיגות יום העצמאות ברחבי הארץ.
המטען הזה ככל הנראה התפוצץ ב”טעות” טרם זמנו

הנה לא ינום ולא ישן שומר ישראל.

הגב
אשכולות אחרונים
"גורם אמריקני: אל-אסד יש 90 אלף כוחותיו"مسؤول أ 
פורום: חדשות מהעולם הערבי - מתורגם לעברית
תגובה אחרונה: aljazeera
» תגובות: 0
» צפיות: 0

"יעלון: הזדמנות עבור הסכם שלום חייבת לבוא מבפ 
פורום: חדשות מישראל - אנגלית - מתורגם לעברית
תגובה אחרונה: inn

"ארבעה מטעני צינור להתפוצץ הגדה המערבית קשות 
תגובה אחרונה: jpost

"רון דרמר: נאומו של נתניהו בפני הקונגרס היא ג? 
תגובה אחרונה: jpost

"ישראל מבודדת את הגדה מערבית עבור זיכרון, יום 

הגב
סיכום אירוע

קצין נפצע בינוני ממטען בכניסה לכפר חיזמה שליד ירושלים
החייל נפצע בפניו בפיצוץ המטען שהושלך על הציר הסמוך לכפר. הוא טופל במקום והועבר לטיפול בבית החולים הדסה עין כרם בבירה. בזירה אותרו שמונה חפצים חשודים וייתכן שמדובר במטענים מאולתרים נוספים

הגב
אדם גבאי:
עדות נוספת להתנהגות בעייתית - לכאורה - של האב נדאף, שאמור להדליק משואה מחר: לפני כשנה טען נדאף כי ניסו לחטוף אותו על רקע לאומני, אך הצעיר מנצרת טוען כי האב נגע בו למטרה מינית. בדיקת הפוליגרף מפריכה את גרסתו של נדאף, שמסר בתגובה: "זו קנוניה נגדי ומהלך שקרי, אני בטוח בצדקתי"

פוראת נסאר

שעות ספורות לאחר שהוגשה תלונה ראשונה במשטרה נגד הכומר העוסק בגיוס נוצרים לצה"ל, נחשפים הערב (שלישי) פרטים חדשים על מי שאמור להדליק משואה. מדובר באירוע שהתרחש לפני כשנה, בו הכומר גבריאל נדאף התעמת עם צעיר מנצרת: השניים הגישו תלונות נגדיות, ובדיקת הפוליגרף מפריכה את טענות האב - ומעלה ספקות מחודשים על התנהלותו.

ח', מתאגרף מקצועי צעיר מנצרת, קיבל לדבריו לפני למעלה משנה הודעות מפרופיל בדוי בפייסבוק, הודעות שנשאו בחלקן אופי מיני בהמשך, הוא טוען, התברר לו כי נדאף עומד מאחורי המסרים. "הוא אמר שהוא רוצה לראות אותי ולעזור לי באגרוף שלי. הוא אמר 'אני רוצה שתצא איתי ותהיה חבר שלי'", סיפר ח' לחדשות 2. בשני המקרים בהם נפגשו השניים, טוען ח', הכומר הטריד אותו מינית.

"הוא התחיל לשים יד עליי, על הרגל שלי והתחיל להגיד לי: 'יאללה, בוא נעשה, בוא נצא יחד'. אמרתי לו: 'אל תשים יד, אל תעשה כלום', אני לא הסכמתי למשהו. אז הוא זרק עליי 100 יורו ואמר לי: 'תחשוב על זה ונדבר עוד'", שחזר ח' את המפגש הראשון. בפגישה השנייה בין השניים במועדון האגרוף פרץ עימות אלים: "הוא סגר את הדלת, התחיל לשים יד עוד פעם, ניסה להוריד לי את המכנס".

בשלב זה ח' שלף את מכשיר הטלפון שלו והחל לצלם את נדאף, ששלף אקדח מגלימתו: "הוא אמר לי 'תוריד את הצילום, אתה טרוריסט, אתה מחבל, אתה רוצה לחטוף אותי, עכשיו תראה מה אעשה'".

גם הכומר וגם הצעיר הגישו תלונות נגדיות, ונדאף סיפר בחקירה: "עשיתי טעות, לא הייתי צריך להאמין לצעיר ולהגיע למועדון. באתי לשם כדי לעזור לו. לא היה שום קשר איתו באינטרנט, לא ניסיתי להפשיט אותו ולא היה שום מפגש קודם". אבל בריאיון שהעניק ל"ישראל היום" בסוף השבוע האחרון טען שהותקף על רקע לאומני על רקע פעילותו לגיוס נוצרים לצה"ל. בדיקת פוליגרף שנערכה מטעמנו לקראת שידור התחקיר של חיים ריבלין גילתה ממצאים שונים: הבדיקה קבעה שנדאף דיבר שקר כשטען כי לא התפטש מול ח' מלבד הסרת גלימתו.

עו"ד ויסאם חסן, פרקליטו של ח', אמר: "היו חוקרים שגילו שהמפגש הראשון אכן היה. במפגש השני לא היה שום ניסיון לחטיפה כפי שניסה לטעון, אני סובר שהתיק היה צריך להסתיים בדרך אחרת - לא לסגור את התיק מחוסר אשמה". המשטרה והפרקליטות סגרו את התיק, אך הפרקליט ביקש לאחרונה לפתוח את התיק מחדש.

האב גבריאל נדאף מסר בתגובה לכתבה: "מדובר במהלך שקרי ונואש שכל מטרתו היא למנוע ממני להדליק את הדלקת המשואה. האנשים הללו ארבו לי עם מצלמות ועשו זאת בהצגה מתוזמנת כדי לפגוע בי ובעמדותיי התומכות בגיוס נוצרים לצה"ל. כשמספרים על 'הטרדה מינית' כאשר ה'מוטרד' הוא 'מתאגרף' צעיר - עם 'צוות צילום' מסביבו, כולם מבינים שמדובר בקנוניה. המהלך כשל והפרקליטות סגרה את התיק מזמן ומחוסר אשמה".

עוד הוסיף נדאף כי "ערכתי שתי בדיקות פוליגרף שכללו את השאלות של ערוץ 2, אחת אצל המבקר הפנימי של איגוד בודקי הפוליגרף ובמכון פוליגרף נוסף, ושתיהן אוֹששו את דברי האמת שלי. מכיוון שאני בטוח בצדקתי, הגשתי ללא כל חשש תלונה במשטרה ואני בטוח שזו תגלה את האמת ותחשוף כי מדובר במזימה נגדי". במשטרה השיבו כי התיק טופל באופן מקצועי ויסודי והועבר לפרקליטות להחלטה בעניינו.

הגב
הרצל ביטון. לתפארת מדינת ישראל

[Image: mqdefault.jpg]

הגב
תודה דביר

הגב

[-]
תגובה מהירה
הודעה
הקלד את תוכן התגובה שלך כאן.