דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 בממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
קבלו קבלו, השמלה של השרה רגב בפסטיבל כאן, ירושלים של זהב על השטיח האדום
קבלו קבלו, השמלה של השרה רגב בפסטיבל כאן, ירושלים של זהב על השטיח האדום 

שרת התרבות והספורט, מירי רגב, צעדה היום על השטיח האדום בהקרנת סרט הפתיחה של פסטיבל קאן, "הרוחות של ישמעאל". סרטו של הבמאי הצרפתי ארנו דפלשן, הוקרן בנוכחות הכוכבות  מריון קוטיאר ושרלוט גינזבורג.

רגב, הגיעה לפסטיבל כדי לפתוח את פעילות הביתן לקולנוע ישראלי, שמטרתו לחזק את הקשרים של יוצרי קולנוע ישראלים עם התעשייה העולמית וכן למשוך ארצה הפקות זרות. 

השנה פנה אל השרה מעצב ישראלי, אביעד אריק הרמן שזוכה להצלחה בינלאומית והציע להכין עבודה את השמלה לאירוע. לאחר שראתה את עבודותיו המעניינות והמרשימות, שמחה להיענות וביקשה שמלה שתביע ברוחה את יופיה של ירושלים, לרגל 50 שנה לשחרורה ואיחודה.  

השרה מירי רגב: "השנה אנחנו חוגגים 50 שנה לשחרורה ולאיחודה של ירושלים. במעמד זה, בו הגענו להציג את נופיה וכשרונותיה של מדינתנו, אני גאה לחגוג את נקודת ציון היסטורית וחשובה זו, דרך אמנות ודרך אופנה ואני שמחה שהתוצר של המעצב הישראלי המוכשר אביעד מרגשת ומכבדת את המעמד לתפארתה של ירושלים בירתנו הנצחית".

הרמן עיצב שמלה בעלת מראה אלגנטי, ממלכתי ומהודר. חלקה התחתון של השמלה נוצר מבד ברוקרד איכותי שזור בחוט זהב, כאשר האימרה כולה מציגה את קו הרקיע של ירושלים העתיקה. הגרפיקה המיוחדת של קו הרקיע נוצרה במיוחד בשיתוף עם המעצב בוריס סולטנוב. החלק העליון כולל בד רשת מוזהב עם טקסטורה המשלבת עדינות וזהב. לאורך מפתח הצוואר יצר תכשיט ענק שמורכב מקריסטלים, אבני חן, וריקועי מתכות.  

המעצב אביעד אריק הרמן: "אני מודה על ההזדמנות שנתנה לי השרה רגב לתת ביטוי לחגיגות עיר הקודש. לפני חמישים שנה כתבה נעמי שמר ״ירושלים של זהב ושל נחושת ושל אור״, שיר שמפעים ומרגש אותי בכל פעם מחדש. בחודשים האחרונים עבדתי בנאמנות בלתי מתפשרת על יצירת השמלה יחד עם אמא שלי, שרית, ואנחנו גאים מאד בתוצאה".

צילום: אלי סבתי.

קבצים מצורפים תמונה(ות) מוקטן(ות)

תגובה מהירה 
הגב
מזל שזה לא "יום תל אביב" אני לא רוצה לחשובה עד לאן היה מגיע לה עזריאלי.
תגובה מהירה 
הגב
חחחחחחח
תגובה מהירה 
הגב
שרת התרבות הפתיעה את באי הפסטיבל בשמלה שכללה הדפס של ירושלים העתיקה כולל תמונה של הכותל, מגדל דוד והר הבית. "זו שמלה שמכבדת את המעמד לתפארתה של ירושלים בירתנו הנצחית", אמרה רגב
תגובה מהירה 
הגב
http://kolmeanien.co.il/showthread.php?tid=555226
תגובה מהירה 
הגב
אני עם סינון של נטספרק וזה לא מראה לי את התמונה.
היה שם משהו לא צנוע?
מצעים ברמה גבוהה - מצעים ברמה
תגובה מהירה 
הגב
משה,

מה ההגדרה שלך לצנוע?

יש כאלו שמספיק שזה תמונת אישה וזה כבר לא צנוע,

פרט לנו מה ההגרה שלך לצנוע, סתם מעניין אותי לשמוע...
תגובה מהירה 
הגב
קשה להגדיר כזה דבר.
אבל בד"כ כשתמונה מסוננת זה ממש לא בסדר ולכן שאלתי
מצעים ברמה גבוהה - מצעים ברמה
תגובה מהירה 
הגב
טוב, פה בעצם הבעיה...שאין לך הגדרה ברורה...

אל דאגה , זה צנוע בעניי...
ומירי...מירי תמיד חתיכה
תגובה מהירה 

הגב

[-]
תגובה מהירה
הודעה
הקלד את תוכן התגובה שלך כאן.