מודעה
רוחות של סליחה - סיפור מקסים! מספרים על שני חברים שהלכו יחד במדבר.
רוחות של סליחה -

סיפור מקסים! 

מספרים על שני חברים שהלכו יחד במדבר.
במהלך המסע, החל להתעורר בין השניים ויכוח סוער וחבר אחד סטר על לחיו של החבר השני. החבר שקיבל את הסטירה לא החזיר מכה ולא אמר מילה רעה. במקום זה הוא הרים מקל וכתב על החול:

היום, החבר הכי טוב שלי סטר לי בפרצוף!

השניים המשיכו במסעם, עד שמצאו נווה מדבר והחליטו לטבול בו. החבר האחד נכנס למים ושכשך בהם בלי בעיה ואילו החבר השני, שקיבל את הסטירה, נסחף לאיזור של מים עמוקים והחל לטבוע.

חברו מיהר לשחות לעברו ולמשות אותו אל הגדה. לאחר שהתאושש, חרט החבר על האבן הקרובה:

היום החבר הכי טוב שלי הציל את חיי!

החבר שסטר והציל מטביעה, הסתכל בו בפליאה ושאל:

אחרי שפגעתי בך כתבת בחול ועכשיו אתה חורט על אבן - למה?

הסתכל עליו החבר השני וענה:

כשמישהו פוגע בנו אנחנו צריכים לכתוב את זה על חול כדי שרוחות של סליחה יוכלו למחוק מה שהיה, אבל כשמשהו טוב קורה או כשמישהו עושה עבורינו דבר נפלא, עלינו לחרוט זאת באבן כך ששום רוח לא תוכל לטשטש את זה

מי ייתן ונלמד לכתוב את שעל ליבנו בחול ולגלף את אושרנו באבן.
מי ייתן ורוחות של סליחה יוכלו למחוק עקיבות ישנות בחול, ולאפשר לנו לצעוד בבטחה בדרך חדשה. 

?☺️גמר חתימה טובה!
הגב

[-]
תגובה מהירה
הודעה
הקלד את תוכן התגובה שלך כאן.

אשכולות דומים...
אשכול יוצר האשכול תגובות צפיות תגובה אחרונה
  *חברים יקרים, גשום והכביש רטוב, צאו מוקדם יותר, סעו בזהירות ובלי לחץ. הכבישים חלקים ו אורח 0 47 אתמול, 08:47
תגובה אחרונה: אורח
  ?? *הפתגם היומי* ?? ״הרבה אנשים יעברו בחייכם, אבל רק חברים טובים יחרטו בתוך ליבכ אורח 0 35 15-11-2017, 15:53
  סיפור יפה מאוד למוצש אורח 0 64 12-11-2017, 01:33
Star *השבת יום השנה ה64 לפטירתו של החזון איש זצוק"ל* סיפור שמואל 0 163 04-11-2017, 23:01
תגובה אחרונה: שמואל
  אל תשכחו להניח תפילין עד השעה 16:49❗❗ חברים זמן השקיעה ירד בשעה שימו לב לזמן ❗❗ אורח 0 158 02-11-2017, 15:47
  חברים להפציץ בקבוצות משרד התחבורה ממש לפני חוות שער הגיא מורדים רכבים חופשי השוטר יור אורח 0 167 29-10-2017, 15:53
  חברים זה פועל מתחת לבתים שלנו שעדיין מסתובב עם טרקטור. צריך שכולם ללא יוצא מן הכלל יג אורח 1 99 18-10-2017, 14:45
  חברים יקרים לגבי התאונה שקרתה היום בבוקר בביתר עילית יש כמה נקודות שיושבות לי הרבה זמ אורח 0 120 18-10-2017, 01:49
  ⛳? *הפתגם היומי* ?⛳ ״חברים ותיקים הם זהב, חברים חדשים הם יהלומים, אם אתה מקבל יהל אורח 0 90 11-10-2017, 04:22
Star במוסף 'קטיפה' מבית 'יתד נאמן', כתב הסופר חיים ולדר במדורו 'סיפור מהחיים' 875 2 377 01-10-2017, 19:44

משתמשים אשר צופים באשכול: 1 אורחים

About Us
    Write About your Forum and stuff where this theme is Placed Just I am trying to extend the paragraphs to make some nice looking lines. But you can write about your forum lol. Like what your forum have special and all. or just leave what i have written if you don't like to write much..