מודעה
שימו לב
שלום, אני תושבת בני ברק שגרה ברחוב אוסישקין פינת ז'בוטינסקי מבוהלת ומפוחדת מספרת לכם מקרה שאירע ביום חמישי בערב... בביתי
הכל התנהל כשורה באותו ערב בני בן ה-5 חודשים הלך לישון בסביבות השעה 20:00 ואני נרדמתי בסביבות 22:00.
בשעה 23:00 בעלי צורך בבהלה, אני קופצת מהמיטה מוצאת אותו עומד בסלון עם ילדנו הפעוט כול פניו מכוסות בדם, דם אדום טרי.
הוא צועק לי תזמיני אמבולנס תזמיני אמבולנס אני עומדת המומה ומנסה להבין מה קרה, אני רצה לחדרו של הילד ומוצאת חולדה חולדה בלול התינוק חולדה ענקית. היא התנפלה על בני ונשכה את כל פניו אוזניו וכפות ידיו.
הזמנו אמבולנס ופונתי לבית החולים.
כמובן שהרמנו טלפון ל-106 ובבוקר כבר הייה בביתנו מפקח מהפיקוח העירוני כל הכבוד על התעוזה ובאמת תיפקדו מהר הגיעה הדברה והכל על פניו סבבה.
והנה הסיפור האמיתי מסתבר שבאזור שלנו היו כבר כ-4 התראות על חולדות! ומאז שחופרים ברכבת הקלה הם שורצים אצלנו לא יודעת עד כמה ההדברה עוזרת ואם בכלל.
בשורה התחתונה אין אפקטיביות מזה והחולדות חוגגות בביוב השכונתי שאני מניחה מתפרס גם לאזורים בסביבה עם היו 4 חולדות ועוד אחת שמצאה את סופה בביתי אז יש עוד ועוד הרבה שמסתובבות בחצרות ביתנו אז תהיו נחמדים עם תפגשו אותן תגידו שלום ותזמינו לקפה.... טוב אני לא ארבה בדיבורים התמונות מדברות בעד עצמן... מה שמנחם בכל הסיפור הזה שמנתיחת גופתה של החולדה נמצא שהייתה בריאה ללא כלבת...

קבצים מצורפים תמונה(ות) מוקטן(ות)

הגב
אמא איזה פחד
הגב
(27-07-2017, 22:39)חני כתב: שלום, אני תושבת בני ברק שגרה ברחוב אוסישקין פינת ז'בוטינסקי מבוהלת ומפוחדת מספרת לכם מקרה שאירע ביום חמישי בערב... בביתי
הכל התנהל כשורה באותו ערב בני בן ה-5 חודשים הלך לישון בסביבות השעה 20:00 ואני נרדמתי בסביבות 22:00.
בשעה 23:00 בעלי צורך בבהלה, אני קופצת מהמיטה מוצאת אותו עומד בסלון עם ילדנו הפעוט כול פניו מכוסות בדם, דם אדום טרי.
הוא צועק לי תזמיני אמבולנס תזמיני אמבולנס אני עומדת המומה ומנסה להבין מה קרה, אני רצה לחדרו של הילד ומוצאת חולדה חולדה בלול התינוק חולדה ענקית. היא התנפלה על בני ונשכה את כל פניו אוזניו וכפות ידיו.
הזמנו אמבולנס ופונתי לבית החולים.
כמובן שהרמנו טלפון ל-106 ובבוקר כבר הייה בביתנו מפקח מהפיקוח העירוני כל הכבוד על התעוזה ובאמת תיפקדו מהר הגיעה הדברה והכל על פניו סבבה.
והנה הסיפור האמיתי מסתבר שבאזור שלנו היו כבר כ-4 התראות על חולדות! ומאז שחופרים ברכבת הקלה הם שורצים אצלנו לא יודעת עד כמה ההדברה עוזרת ואם בכלל.
בשורה התחתונה אין אפקטיביות מזה והחולדות חוגגות בביוב השכונתי שאני מניחה מתפרס גם לאזורים בסביבה עם היו 4 חולדות ועוד אחת שמצאה את סופה בביתי אז יש עוד ועוד הרבה שמסתובבות בחצרות ביתנו אז תהיו נחמדים עם תפגשו אותן תגידו שלום ותזמינו לקפה.... טוב אני לא ארבה בדיבורים התמונות מדברות בעד עצמן... מה שמנחם בכל הסיפור הזה שמנתיחת גופתה של החולדה נמצא שהייתה בריאה ללא כלבת...
הגב
ואי רק שלא יחפרו אצינו
הגב
ה' ישמור
הגב
 פחד 
שגרתי בשוק מחנה יהודה 
בגלל החפירות של הרכבת נכנסה לי חולדה בגדול חתולה לבית 
אז הבת שלי היתה תינוקת בעריסה 
הייתי לבד בבית עם הילדים השעה היתה 12 בלילה 
השכנים פחדו להכנס 
הרגשתי שאין ברירה 
הפשלתי שרוולים הכנסתי את הילדים לחדר אחד נעלתי את עצמי במטבח עם החולדה 
הרמתי הכל על השולחן 
הזזתי את המקרר למרכז 
ושהזזתי את התנור 
פגשתי בחולדה 
היא עמדה מולי פתחה את הפה שלה מראה לי את השיניים שלה ומשמיעה קולות של עצבים של עוד שניה אני נושכת אותך 
לקחתי את המגב שהיה לי ביד 
הנפתי גבוה ותקעתי לה אותו בפרצוף 
פעם את של מכה והיא מתה 
את כל העצבים שלי הוצאתי עליה 
ראיתי את הילדים שלי לנגד עיניי 
שאין ברירה 
אז נלחמים מול חולדה מגעילה ואכזרית
הגב
מלכודת עכברים מהסוג של פעם, עם כלוב מתכת וקפיץ לדלת, עושה את העבודה מצויין.

מעט גבינה צהובה מרוחה בחמאה על וו הפתיון, ואחת שתיים החולדה לכודה.
הגב
לשים רשתות בכל הבית. שיהיה בריא. מפחיד
הגב
וואי מפחיד, רפואה שלמה לקטנצ'יק..
הגב
ואי מסכן הילד
הגב

[-]
תגובה מהירה
הודעה
הקלד את תוכן התגובה שלך כאן.