מודעה
שרה נתניהו בבית המשפט: "דמי נשפך, הטענות נגדי מתועבות"
שרה נתניהו בבית המשפט: "דמי נשפך, הטענות נגדי מתועבות"

במסגרת תביעתו של גיא אליהו, עובד לשעבר במעון ראש הממשלה, עלתה הערב לדוכן העדים רעיית ראש הממשלה וענתה לטענות נגדה. "יחסי העבודה שלי מצוינים, האלימות בבית הייתה של מני ולא שלי", טענה. לדבריה, אב הבית לשעבר במעון לחץ על עובדים להצטרף לתביעה שהגיש נגדה ואף רמזה שהציע להם כסף

http://www.mako.co.il/news-law/legal-q4_...artner=rss

הגב

אשכולות דומים...
אשכול יוצר האשכול תגובות צפיות תגובה אחרונה
  נשיא בבעיה: הטענות על הטרדה מינית מאיימות לטלטל את כיסא טראמפ מעריב 0 5 לפני 2 שעות
תגובה אחרונה: מעריב
  לאחר ההלוויה: תיעוד ראשון: ניחום האבלים בבית גדול הדור כיכר השבת 0 7 לפני 6 שעות
תגובה אחרונה: כיכר השבת
  הרפתקאות דוד אריה בבית המשפט המחוזי? ישראל היום 0 10 לפני 10 שעות
תגובה אחרונה: ישראל היום
  נתניהו: הצהרת טראמפ תיחרט בהיסטוריה ישראל היום 0 11 לפני 11 שעות
תגובה אחרונה: ישראל היום
  בבית העלמין: הקדיש על קבר מרן הרב שטיינמן זצ"ל ובקשת המחילה • צפו כיכר השבת 0 14 היום, 02:55
  המופע הלילי של בנימין נתניהו inn 0 9 היום, 01:18
תגובה אחרונה: inn
  נתניהו לנשיא צרפת: אני מניח שתכנית טראמפ תאתגר אותי ואת אבו-מאזן מעריב 0 10 היום, 00:08
תגובה אחרונה: מעריב
  המהדורה המרכזית 12.12.17:ההבטחה של נתניהו Nana10 0 13 אתמול, 23:05
תגובה אחרונה: Nana10
  "עולם הישיבות פורח": נתניהו ספד למרן הרב שטיינמן זצ"ל: "אבד לעם הי כיכר השבת 0 13 אתמול, 23:05
  נתניהו למקרון: "אהיה מוכן לוויתורים" Nana10 0 13 אתמול, 22:44
תגובה אחרונה: Nana10

משתמשים אשר צופים באשכול: 1 אורחים

About Us
    Write About your Forum and stuff where this theme is Placed Just I am trying to extend the paragraphs to make some nice looking lines. But you can write about your forum lol. Like what your forum have special and all. or just leave what i have written if you don't like to write much..