מודעה
תגובה לכתבה של אמנון לוי על הגרושות החרדיות
אליך אמנון לוי

תגיד נגמרו לך הסיפורים ?? 
תעזוב אותנו למה על הערבים אתה לא עושה כתבות על היחס שם לאשה. על צורת הזוגיות שלהם. על זה שכל אחד שם מתחתן עם שני נשים. ובערב שוכב עם חברים שלו..  
אוקיי ברור שהחרדים אחלה עם מגובש מסודר ומתורבת בתרבות אמיתית ....מתי יגיע הזמן שתעשה כתבה על הדברים החיוביים של החרדים ...
שים לב את מי ראיינת בכתבה שלך
בחורה שירדה מהארץ חמודה אך נראית קצת נואשת....
אחת חבדניקית שהתלבשה בשביל הכתבה כמו חרדית ...היא חורגת מה מוסכמות של הציבור החרדי ומגדלת כלב בבית שלה ומידע אישי גם הילדים שם לא נחו בשקט....
עוד אחת נורמלית שהבאת שדווקא לא שמעתי מילה רעה ממנה אלא רק על התחושות שלה...
ואחרון חביב הבאת איזה שדכן קבצן שלא מכיר את הציבור החרדי ומבלבל את עצמו והציבור...
כל זה בשלב הראיות ממש עבודה עיתונאית "מעולה" 
והכי גרוע שאתה מביא את סיפורן של הנשים מבלי להביא את הצד השני...
אבל עזוב אמנון תיהיה בטוח שהחיים אצלינו דבש...וכל גרוש וגרושה מסתדרים יפה בציבור ...נכון שיש גרושות שלא שולטות בהורמונים שלהם ...אז להכתים את כל הציבור ....
מילה אחרונה יש להגיד לך אמנון שהראיה היחידה שאתה לא מכיר את הציבור החרדי היא בצורה שבה הצגת את דבריו של הגרב"ד פוברסקי מי שמכיר אותו יודע שזה דרכו לצטט והוא בכלל לא מייעץ לנשים אלא רק אשתו ...וכן בזכות זה שלא מייעצים לאשה ישר להתגרש אז אחוזי הגירושין בציבור כמעט 50% פחות מהציבור החילוני ....
ולדעתי האישית זה גם ממש חוצפה להקליט רבנים בלא ידיעתם ...
אבל זה חשבון שלך עם הקבה ...
אמנון ידידי תפסיק לקנאות .... הכי הרבה בא תחזור בתשובה

הגב
אתה לא ממש חכם, אדוני המגיב.
אין מה לעשות, ההתייחסות בציבור החרדי לגרות היא לא משהו.
אתה לא יודע מה הקושי של נער חרדי בן להורים גרושים להתקבל לישיבה מוצלחת.
אין הרבה ארגונים שעוזרים לנשים גרושת (-שלא כנשים אלמנות). למעשה ככל שאני יודע יש רק ארגון אחד כזה.
ו... כן. אני בן להורים גרושים.

הגב
יש לי כמה חכמה חברים שיתקבלו לישיבות ההכי טובות ועושים שם חייל
זה שההורים גרושים לא ממש עניין את ראש הישיבה.

האמת בשידוכים זה כבר סרט אחר

הגב
חרדים 10:
הפנים השקריות של אמנון לוי: בא תכיר את היחס האמיתי שלנו לגרושות
http://www.ch10.co.il/news/237706/#.VnqdWPkrKUk
בציבור החרדי קיימים לפחות ארבעה ארגונים שאני מכיר, יתכן יותר, שכל תפקידם הוא תמיכה בכל מישור ותחום לנשים גרושות וילדיהן. כמה כאלו קיימים בציבור החילוני? • חיים גרילק בטור זועם על מסכת השקרים שנפרשה בתכניתו של אמנון לוי

הגב

[-]
תגובה מהירה
הודעה
הקלד את תוכן התגובה שלך כאן.

משתמשים אשר צופים באשכול: 1 אורחים

About Us
    Write About your Forum and stuff where this theme is Placed Just I am trying to extend the paragraphs to make some nice looking lines. But you can write about your forum lol. Like what your forum have special and all. or just leave what i have written if you don't like to write much..
window.onload = function(){ };